DELTA ADVISORY a.s.

Tester junior/senior – Praha, HPP, komerční sektor

Pro našeho klienta na různé projekty hledáme kandidáty/ky na pozici Tester. Nejedná se o banky ani TELCO společnost. Hledáme juniorní i seniorní kandidáty. Náplň práce bude individuálně přizpůsobena. Jedná se o dlouhodobou spolupráci na HPP.

Specifikace

  • Tester junior/senior – Praha, HPP, komerční sektor
  • typ smlouvy : zaměstnanecký poměr
  • délka smlouvy : dlouhodobě (roky)

Náplň práce

  • Testování na základě testovacích scénářů (funkční, výkonostní, zátěžové testy), příprava scénářů
  • Exekuce testů dle testovacích scénářů, vyhodnocení testů
  • Příprava dokumentace a reportů
  • Komunikace s vývojáři
  • Komunikace v rámci projektového týmu

Požadujeme

  • Minimálně SŠ vzdělání
  • Zkušenost s SW testováním min. 1 rok
  • Zkušenost s psaním testovacích scénářů a skriptů
  • Zkušenost s testováním informačních systémů (tvorba funkčních, výkonnostních a zátěžových testů)
  • Znalost některého z testovacích nástrojů, např. Selenium, TestComplete, SoapUI, JMeter nebo jiné
  • Výhodou znalost Atlassian JIRA (Task a Project management) nebo Enterprise Architect

Nabízíme

  • Dlouhodobou spolupráci na HPP
  • Práce na zajímavém a ojedinělém projektu
  • Možnost dalšího profesního růstu
  • Příjemné pracovní prostředí a pohodová firemní kultura
  • Nástup možný ihned