DELTA ADVISORY a.s.

Tester aplikace (25-40.000 Kč) JobID: 855

Pro našeho klienta, českou ICT společnost, hledáme z důvodu zdravého růstu společnosti nového kolegu na post Tester SW aplikací.

Specifikace

  • Tester aplikace (25-40.000 Kč) JobID: 855
  • typ smlouvy : zaměstnanecký poměr
  • délka smlouvy : Doba neurčitá

Náplň práce

  • Testování aplikací
  • Hledání chyb v aplikacích
  • Návrh testovacího scénáře
  • Manuální testování + testování pomocí automatických nástrojů a testů
  • Hledání jádra problému a aktivní podílení se na tvorbě unikátního projektu ze síťového prostředí
  • Podílení se na testování, analýze, implementaci SW aplikací
  • Příprava testovacích dat
  • Odpovědnost za kvalitu testování
  • Komunikace s vývojovými týmy, analytiky, produktovými manažery
  • Občasná účast na projektech u klientů společnosti

Požadujeme

  • Minimálně SŠ vzdělání ideálně v oblasti IT
  • Alespoň rok zkušeností v oblasti testování SW
  • Ochotu se soustavně vzdělávat
  • Základní znalost síťového prostředí (ochota se problematiku rychle naučit)
  • Analytické myšlení
  • AJ na úrovní čtení technické dokumentace
  • Pečlivost s důrazem na detail

Nabízíme

  • Spolupráce na HPP, smlouva na dobu neurčitou
  • Možnost osobního rozvoje, profesní seberealizace, možnost karierního postupu
  • Využití nejmodernějších technologií
  • Placená profesionální školení
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • 5 týdnů dovolené
  • Firemní akce
  • Pružnou pracovní dobu
  • Mobilní telefon
  • Notebook