DELTA ADVISORY a.s.

SQL Developer - ŽL - dlouhodobě

Pro koncového klienta, jednu ze společností BIG 4, hledáme SQL Developera pro vývoj aplikace pro účely hodnocení credit risku.

Spolupráce je na ŽL. Projekt je dlouhodobý, v řádu let.

Začátek projektu: nejlépe ihned, ale není podmínkou, je možno přizpůsobit se možnostem kandidáta

Je možný výběr z lokalit Praha nebo Ostrava.

Specifikace

  • SQL Developer - ŽL - dlouhodobě
  • typ smlouvy : živnostenský list
  • délka smlouvy : dlouhodobě (roky)

Náplň práce

  • Vývoj, testování a implementace aplikace pro credit risk
  • Podíl na analýze technologických požadavků aplikace
  • Práce s relačními databázemi (úprava objektů a tabulek)
  • Týmová spolupráce ve 3 až 5 členném týmu

Požadujeme

  • Min 3 roky zkušenosti s vývojem v SQL
  • Znalost MS SQL Server a T-SQL
  • Znalost systému měření výkonnosti
  • Výhodou je znalost některého dalšího programovacího jazyka (.NET, C#, C/C++, Java, …)
  • Schopnost komunikace a spolupráce v týmu
  • AJ není nutná, pouze výhodou

Nabízíme

  • Nadstandardní finanční ohodnocení
  • Práci pro mezinárodní dynamickou firmu
  • Zaškolení do projektu
  • Práci přátelském týmu
  • Zajímavé benefity
  • Nástup ihned