Senior Javascript Developer, vývoj síťové monitoringové aplikace, HPP/ŽL, Brno

Pro našeho klienta, kterým je česká firma vyvíjející ucelené řešení pro monitoring síťového provozu, hledáme vhodného kandidáta na pozici Senior Javascript Developer. Klient poptává zkušené developery, kteří budou zakládat nové oddělení vývoje UI a zároveň navrhovat a vyvíjet zcela nové uživatelské rozhraní jeho aplikace.  Společnost má široké portfolio klientů napříč všemi odvětvími a zároveň se, ve spolupráci s českými univerzitami, podílí na projektech R&D (research and development).

  • Senior Javascript Developer, vývoj síťové monitoringové aplikace, HPP/ŽL, Brno
  • lokalita : Brno, Česká republika
  • typ smlouvy : zaměstnanecký poměr nebo živnostenský list
  • délka smlouvy : Na dobu neurčitou

Náplň práce

  • Návrh vývoj a rozvoj nového UI monitoringové aplikace
  • Návrh inovací a jejich implementace
  • Práce v rámci teamu developerů i samostatně
  • Vedení a mentoring juniorů

Požadujeme

  • SŠ/ VŠ vzdělání, nejlépe technického zaměření
  • Min. 3 roky, ideálně 5+ let zkušeností s vývojem v Javascript
  • Zkušenost s vývojem GUI
  • Zkušenost a znalost programovacího jazyka PHP
  • Znalost operačních systémů Linux
  • Zkušenost s vývojem webových aplikací
  • AJ na úrovni dostačující pro čtení technické dokumentace a odborných publikací

Výhodou:

  • Zkušenost s platformou Angular 2
  • Orientace v HTML5
  • Znalosti z oblasti sítí a protokolů TCP/IP

Nabízíme

  • Možnost být zakládajícím členem nového oddělení dynamické, rostoucí společnosti a významně se podílet na
  • Práce s nejnovějšími technologiemi
  • Možnost podílet se na projektech R&D spolu s českými kapacitami v oblasti IT development
  • Prostor pro karierní růst a profesní rozvoj
  • Zaměstnanecké benefity a podíl ze zisku společnosti