DELTA ADVISORY a.s.

Senior Frontend Developer React

Pro našeho klienta, rozrůstající se pražský team silné zahraniční IT společnosti hledáme Frontend developera. Pražská pobočka rozjíždí množství projektů především pro bankovní a pojišťovací sektor.  Vývoj nových aplikacích s nejmodernějšími technologiemi.

Specifikace

  • Senior Frontend Developer React
  • typ smlouvy : zaměstnanecký poměr nebo živnostenský list
  • délka smlouvy : Doba neurčitá

Náplň práce

Jeden z aktuálních projektů

-          Budování nové moderní aplikace pro zobrazení informací o klientovi pro pojišťovací společnost

(Aplikaci využívá 1000+ obchodníků a zaměstnanců back office)

-          Vše se buduje na nových a moderních technologiích - Frontend je vyvíjen v React,

Backend aplikace jsou psány, mimo jiné v Java 8 a Spring Boot frameworku

-          Spolupráce s architekty a business analytiky

Požadujeme

-          Zkušenosti s Frontend vývojem v délce minimálně 5 let

-          Dobrá znalost Javascript a React.js

-          Dobrá znalost HTML a CSS

-          AJ alespoň mírně pokročilá

-          Výhodou: XML, UML, SQL

Nabízíme

-          Stabilní a konstruktivní tým profesionálů, od kterých se můžete mnohému naučit

-          Propracovaný systém kariérního rozvoje

-          Penzijní připojištění, jazykové kurzy, flexi passy, stravenky, týmové akce

-          Možnost spolupráce na IČO a částečné home office