DELTA ADVISORY a.s.

Security Expert ICT Bezpečnost (50-80.000 Kč) JobID: 860

Pro našeho klienta, českou ICT společnost, hledáme z důvodu zdravého růstu společnosti nového kolegu na post Odborníka na IT bezpečnost.

Specifikace

  • Security Expert ICT Bezpečnost (50-80.000 Kč) JobID: 860
  • typ smlouvy : zaměstnanecký poměr
  • délka smlouvy : Doba neurčitá
  • oblast : Informační technologie ( Project Management, konzultace a analýzy )

Náplň práce

  • Implementace řešení v oblasti IT bezpečnosti
  • Technický návrh řešení
  • Realizace projektů u klienta
  • Podpora servisního týmu při řešení servisních požadavků zákazníka
  • Identifikace a predikce technických požadavků zákazníka
  • Ověřování vhodnosti navrhovaného technického řešení
  • Presales aktivity a podpora prodeje rozšiřování služeb v oblasti bezpečnosti
  • Tvorba technických návrhů/technické studie

Požadujeme

  • VŠ vzdělání nebo 3 roky praxe v oboru
  • Výbornou znalost infrastruktury a sítí
  • Vítány zkušenosti z oblasti informační bezpečnosti (firewally, vzdálený přístup, autorizace a autentizace, antispam, antivir, aplikační firewall, proxy, zabezpečení klientských dat šifrováním, logování a reporting, zjišťování zranitelností, prevence útoků)
  • Pokročilou znalost technologií od Check Point, Fortinet, F5 nebo Juniper
  • Schopnost samostatně prezentovat a obhajovat technické řešení
  • Převzetí odpovědnosti za samostatné úkoly
  • Řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme

  • Spolupráce na HPP, smlouva na dobu neurčitou
  • Motivující finanční ohodnocení
  • Možnost osobního rozvoje, profesní seberealizace, možnost karierního postupu
  • Využití nejmodernějších technologií - získání praktických zkušeností v oblasti IT bezpečnosti
  • Profesionální školení v oblastech, které přispějí k Vašemu dalšímu rozvoji
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • 5 týdnů dovolené
  • Firemní akce
  • Kafetérie
  • Pružnou pracovní dobu, možnost homeoffice
  • Mobilní telefon
  • Notebook