DELTA ADVISORY a.s.

Project Manager jr. (30-50.000 Kč) JobID: 856

Pro našeho klienta, českou ICT společnost, hledáme z důvodu zdravého růstu společnosti nového kolegu na post Projektového Manažera.

Specifikace

  • Project Manager jr. (30-50.000 Kč) JobID: 856
  • typ smlouvy : zaměstnanecký poměr
  • délka smlouvy : Doba neurčitá
  • oblast : Informační technologie ( Project Management, konzultace a analýzy )

Náplň práce

  • Odpovědnost za realizaci a dodávku IT projektů
  • Paralelní vedení několika menších projektů
  • Komunikace s klienty
  • Koordinace a vedení přiděleného projektového týmu
  • Samostatné vedení SW projektu se zaměřením na kybernetickou bezpečnost
  • Odpovědnost za kvalitu a výsledky projektu
  • Tvorba plánu projetu
  • Tvorba kalkulace, sledování efektivity nákladů
  • Podíl na identifikaci a řízení projektových rizik
  • Identifikace možných konfliktů a problémů
  • Příprava podkladů pro fakturaci a vyhodnocení projektu
  • Pravidelný reporting stavu projektu

Požadujeme

  • Minimálně SŠ vzdělání ideálně v oblasti IT
  • Alespoň rok zkušeností v oblasti projektového managementu
  • Ochotu se soustavně vzdělávat
  • Zodpovědnost, spolehlivost, bezúhonnost, časovou flexibilitu
  • Vysoká úroveň ústního a písemného projevu
  • Certifikace pro projektové řízení výhodou (Prince2, IPMA, PMI)
  • Znalost AJ slovem a písmem
  • Řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme

  • Spolupráce na HPP, smlouva na dobu neurčitou
  • Motivující finanční ohodnocení
  • Možnost osobního rozvoje, profesní seberealizace, možnost karierního postupu
  • Využití nejmodernějších technologií
  • Profesionální školení v oblastech, které přispějí k Vašemu dalšímu rozvoji
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • 5 týdnů dovolené
  • Firemní akce
  • Kafetérie
  • Pružnou pracovní dobu, možnost homeoffice
  • Mobilní telefon
  • Notebook