Presales konzultant pro síťová řešení - zahraniční zákazníci, možný častý homeoffice

Pro klienta, českou IT společnost s významnou částí klientů v zahraničí, hledáme kandidáty na pozici Presales konzultanta. Společnost vyvíjí vlastní produkty zaměřené na správu a zabezpečení síťové infrastruktury prostřednictvím technologií pro monitoring a analýzu chování počítačových sítí na bázi datových toků

Řešení, které společnost vyvinula, je identifikovano v reportech agentury Gartner.

Společnost se věnuje i vlastním výzkumným aktivitám, především díky partnerství s univerzitami a světovými technologickými lídry, jako jsou Cisco, IBM nebo Check Point.

Společnost byla několikrát nominována na cenu Czech Invest v oblasti exportních aktivit.

  • Presales konzultant pro síťová řešení - zahraniční zákazníci, možný častý homeoffice
  • lokalita : celá ČR, Česká republika
  • typ smlouvy : zaměstnanecký poměr
  • délka smlouvy : doba neurčitá
  • oblast : Informační technologie ( Administrace systémů a HW, Obchod ), Sales & Marketing

Náplň práce

  • samostatná práce i práce v týmu (někteří členové týmu v ČR, někteří v zahraničí)
  • možnost práce mimo kancelář (i z velké části), kanceláře Praha nebo Brno
  • samostatné zpracování technického řešení na základě zadání obchodníka - řešení v oblasti monitoringu a zabezpečení sítí
  • vypracování prezentace řešení pro klienta
  • účast na schůzkách s klienty (společně s obchodníkem), prezentace technické části řešení, sběr připomínek klienta
  • komunikace s klienty v rámci ČR i ze zahraničí (např. Německo, Benelux, USA, Japonsko), služební cesty ke klientovi
  • častá komunikace v AJ

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • dobrou orientaci a praktické zkušenosti v oblasti síťové bezpečnosti nebo síťové infrastruktury
  • dobrou znalost TCP/IP
  • dobrou znalost Linux
  • zkušenost s monitoringem sítí výhodou
  • znalost NetFlow výhodou
  • certifikace CISCO výhodou
  • velmi dobrou znalost AJ slovem i písmem (nutná pro komunikaci s klienty a zahraničními kolegy)
  • ochotu cestovat v rámci ČR a zahraničí (občasné služební cesty ke klientům)
  • dobré prezentační schopnosti
  • dobré komunikační dovednosti a klientský přístup
  • ŘP skupiny B - aktivní řidič

Nabízíme

  • zajímavou práci s unikátními produkty, možnost účasti na nových projektech v oblasti výzkumu a vývoje
  • dobré finanční ohodnocení
  • práci v týmu odborníků, špiček v oblasti bezpečnosti a monitoringu sítí
  • účast na odborných konferencích
  • prostor pro další růst a profesní rozvoj
  • možnost odborných školení
  • firemní akce a sportovní aktivity
  • systém zaměstnaneckých benefitů