DELTA ADVISORY a.s.

PHP programátor (40-80.000+ Kč) JobID: 862

Pro našeho klienta, českou ryze IT společnost, hledáme z důvodu zdravého růstu společnosti nového kolegu na post PHP programátora.

Specifikace

  • PHP programátor (40-80.000+ Kč) JobID: 862
  • typ smlouvy : zaměstnanecký poměr nebo živnostenský list
  • délka smlouvy : Doba neurčitá

Náplň práce

  • Příprava a implementace požadavků na projektech především ve finančním sektoru
  • Návrh řešení, datové modelování
  • Implementace v PHP a databázi (Oracle, MSSQL a další)
  •  Vývoj v PHP (Doctrine, Docker, REST API, Composer)
  •  Vývoj v PHP 5.6 a Nette 2.0/ Nette 2.4. a PHP 7.2
  • Řešení chyb z testování i provozu
  • Konzultace se zákazníkem při vývoji či řešení problémů v aplikaci

Požadujeme

  • Zkušenosti s programováním a návrhem aplikací
  • Min.2 roky zkušeností s PHP (OOP)
  • Schopnost a ochotu poradit juniornějším kolegům
  • Prokazatelnou zkušenost s prostředím webových aplikací
  • HTML, CSS, JavaScript, jQuery
  • Znalost databází – ideálně Oracle nebo MS SQL
  • Znalost Apache, IIS
  • XML a související standardy

Nabízíme

  • Spolupráce na HPP/IČO, smlouva na dobu neurčitou
  • Motivující finanční ohodnocení
  • Možnost osobního rozvoje, profesní seberealizace, možnost karierního postupu
  • Využití nejmodernějších technologií - získání praktických zkušeností v oblasti bankingu
  • Profesionální školení v oblastech, které přispějí k Vašemu dalšímu rozvoji
  • 5 týdnů dovolené
  • Firemní akce
  • Stravenky
  • Kafetérie
  • Pružnou pracovní dobu, možnost homeoffice
  • Mobilní telefon
  • Notebook