Pediatr - VIP luxusní klinika Šanghaj, Čína Společnost DELTA ADVISORY, a.s. Adresa Šanghaj, Čína Odpovědět

Pro významného klienta, luxusní kliniku pro VIP klientelu v Šanghaji (Čína), hledáme pediatry s atestací. Hledáme jak všeobecné lékaře pro děti a dorost, tak pediatry se specializací.

  • Pediatr - VIP luxusní klinika Šanghaj, Čína Společnost DELTA ADVISORY, a.s. Adresa Šanghaj, Čína Odpovědět
  • lokalita : Šanghaj, Čína, Česká republika
  • typ smlouvy : zaměstnanecký poměr
  • délka smlouvy : min. 1 rok, možno i déle
  • oblast : Ostatní

Náplň práce

  • kontrakt minimálně na 1 rok, možno i na delší dobu
  • pracovní doba 40 hodin týdně bez přesčasů, možno rozvrhnout do 5 nebo 4 dnů dle preferencí daného lékaře
  • mezinárodní školy pro děti
  • hrazené náklady na relokaci
  • hrazené náklady na bydlení, zdravotní pojištění, lékařskou péči
  • výborné platové podmínky odpovídající západnímu platovému strandardu

Požadujeme

  • dětský lékař s atestací jakéhokoli zaměření, neonatální medicína je výhodou
  • praxe ideálně min. 3 roky, ale není podmínkou
  • plynulá znalost AJ
  • vstřícný přístup k pacientům
  • ochota dále se učit a vzdělávat
  • ochota přestěhovat se na dobu kontraktu do Číny