Junior SW Tester - transformace aplikačního portfolia - Praha - HPP/ŽL - vhodné i pro absolventy s praxí v IT

Pro klienta, mezinárodní společnost z oblasti logistiky, hledáme Junior SW Testera do nově vznikajícího oddělení testingu. Společnost aktuálně prochází rozsáhlou transformací aplikačního portfolia zaměřenou zejména na klientské aplikace a jejich provázání na IS celé společnosti. Testování bude probíhat jak u zakázkového, tak u krabicového software, nových mobilních a webových aplikací.

Pozice je vhodná i pro absolventy s praxí v IT.

Lokalita výkonu práce je možná buď: Praha Východ (Jažlovice) nebo Praha 5 (Řeporyje).

  • Junior SW Tester - transformace aplikačního portfolia - Praha - HPP/ŽL - vhodné i pro absolventy s praxí v IT
  • lokalita : Praha, Praha - východ nebo Pra, Česká republika
  • typ smlouvy : zaměstnanecký poměr nebo živnostenský list
  • délka smlouvy : dlouhodobě (roky)

Náplň práce

  • Testování aplikací a software pod vedením a dle zadání Senior Testera/Test Managera
  • Práce v týmu testerů
  • Testování software (zákázkový i krabicový), webových i mobilních (Android) aplikací
  • Integrační, výkonostní, funkční a regresní testování
  • Příprava testovacích dat
  • Reporting

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání, v případě SŠ vzdělání nutná praxe v testingu min. 1 rok
  • Min. 0,5 roku praxe v testování SW nebo aplikací, může být manuální i automatizované
  • Znalost MS SQL, tvorby SQL dotazů

VÝHODOU

  • Znalost/ orientace v .NET výhodou
  • Znalost/ orientace v oblasti financí/účetnictví výhodou
  • Znalost logistiky výhodou

Nabízíme

  • Zajímavou práci v nově vznikajícím oddělení testingu
  • Účast na ojedinělém projektu transformace celého aplikačního portfolia
  • Možnost rozšířit si znalosti a zkušenost v oblasti testingu
  • Dlouhodobou spolupráci, možnost výběru zda HPP nebo ŽL
  • Možnost výběru lokality (Jažlovice nebo Praha Řeporyje)
  • Po zapracování možnost částečného homeoffice
  • Nástup možný ihned (není podmínkou), případně dle dohody