Teamleader C++ developer, vývoj síťové monitoringové aplikace, HPP, Brno

Pro našeho klienta, kterým je česká firma vyvíjející ucelené řešení pro monitoring síťového provozu, hledáme vhodného kandidáta na pozici Lead C++ developer. Společnost má široké portfolio klientů napříč všemi odvětvími a zároveň se, ve spolupráci s českými univerzitami, podílí na projektech R&D (research and development).

  • Teamleader C++ developer, vývoj síťové monitoringové aplikace, HPP, Brno
  • lokalita : Brno, Česká republika
  • typ smlouvy : zaměstnanecký poměr
  • délka smlouvy : Na dobu neurčitou

Náplň práce

  • Vývoj a rozvoj monitoringových aplikací a jejich funkcionalit
  • Vedení teamu developerů, mentoring méně zkušených vývojářů
  • Příprava skriptů pro konfiguraci a instalaci
  • Účast při debuggingu a bugtrackingu
  • Návrh inovací a jejich implementace

Požadujeme

  • SŠ/ VŠ vzdělání, nejlépe technického zaměření
  • Min. 3 roky zkušeností s vývojem v prostředí C++
  • Zkušenosti se skriptovacím jazykem BASH
  • Znalost operačních systémů Linux
  • Orientace v oblasti sítí a protokolů TCP/IP
  • AJ na úrovni dostačující pro čtení technické dokumentace a odborných publikací

Výhodou

  • Zkušenosti se psaním síťových aplikací
  • Znalost programovacího jazyka Pearl

Nabízíme

  • Práce s nejnovějšími technologiemi
  • Možnost podílet se na projektech R&D spolu s českými kapacitami v oblasti IT development
  • Prostor pro karierní růst a profesní rozvoj
  • Zaměstnanecké benefity a podíl ze zisku společnosti