Junior PHP/Javascript developer, Multikanálové kontaktní centrum, HPP/ŽL, Praha

Hledáme PHP/Javascript Developera pro našeho klienta, společnost vyvíjející cloudovou telefonní platformu pro virtuální ústředny a kontaktní centra v ČR i zahraničí. Klient umožňuje zpracování nejen telefonie, ale i webových chatů, emailů, SMS, sociálních sítí a dalších komunikačních kanálů. Developer se bude podílet na dalším rozvoji webové platformy.

  • Junior PHP/Javascript developer, Multikanálové kontaktní centrum, HPP/ŽL, Praha
  • typ smlouvy : zaměstnanecký poměr nebo živnostenský list
  • délka smlouvy : doba neurčitá

Náplň práce

  • Programování v PHP a Javascriptu - spolupráce na vývoji webové platformy pro kontaktní centra pro zpracování telefonních hovorů, webových chatů, SMS, emailů a sociálních sítí (Facebook, Twitter)
  • Testování, bugfixing, dokumentace
  • Studium nových postupů a jejich implementace do praxe

Požadujeme

  • Znalost programování v PHP (OOP)
  • Zkušenosti s programováním v Javascript (Angular, jQuery)
  • Zkušenosti s vývojem v prostředí Linux, Apache, Mysql
  • Připravenost neustále sledovat nové podněty a vzdělávat se

Nabízíme

  • Pomoc s přestěhováním do Prahy
  • Samostatné moderní kanceláře pro týmy o cca 5-8 lidech
  • Velkou příležitost pro absolventy s praxí
  • Nadstandartní stravování přímo v budově
  • Vlastní výběr PC a operačního systému
  • Významnou složkou odměňování je poddíl na zisku společnosti