Junior Java Developer, vývoj SW pro zdravotnictví, HPP/ŽL, Praha, homeoffice

Pro našeho dlouholetého klienta hledáme kandidáty na pozici Junior Java Developer. Naším klientem je společnost v Čechách unikátní. Zabývá se vývojem specializovaného programového vybavení pro zdravotnictví. Jedná se nejen o vývoj nemocničních IS, ale také registrů dárců či systémy pro zadávání, distribuci a zpracování logistických požadavků v rámci zdravotnického zařízení a další. Klient nabízí možnost práce formou homeoffice.

  • Junior Java Developer, vývoj SW pro zdravotnictví, HPP/ŽL, Praha, homeoffice
  • typ smlouvy : zaměstnanecký poměr nebo živnostenský list
  • délka smlouvy : Neurčito

Náplň práce

  • Vývoj v J2EE verze 8/9, dle dohody a zadání
  • Účast při návrhu architektury a následná realizace
  • Práce s databázemi SQL
  • Návrh a vývoj uživatelského rozhraní

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání- ideálně technického směru
  • Zkušenost s programováním v J2SE/ J2EE, minimálně 1 rok
  • Zkušenost s frameworkem Spring
  • AJ na úrovni čtení technické dokumentace

Výhodou

  • Znalost frameworků Hibernate, Vaadin
  • Zkušenost s využíváním návrhových vzorů

Nabízíme

  • Spolupráci na zavádění moderních technologií do praxe
  • Možnost dohody spolupráce formou home office
  • Práce na zajímavých projektech pro zdravotnická zařízení v ČR i zahraničí
  • 5 týdnů dovolené a další benefity