DELTA ADVISORY a.s.

IT Key Account Manager (40-70.000 Kč) JobID: 854

Pro našeho klienta, českou ICT společnost, hledáme z důvodu zdravého růstu společnosti nového kolegu na post Key Account Managera pro přímý kontakt s klienty společnosti.

Specifikace

  • IT Key Account Manager (40-70.000 Kč) JobID: 854
  • typ smlouvy : zaměstnanecký poměr nebo živnostenský list
  • délka smlouvy : Doba neurčitá
  • oblast : Informační technologie ( Obchod )

Náplň práce

  • péče o stávající zákazníky
  • akvizice nových klientů
  • rozvoj vztahů u klienta
  • příprava a odpovědnost za plnění dlouhodobého plánu rozvoje u zákazníka
  • zpracování nabídek, příprava obchodních projektů u zákazníka
  • prezentace řešení, účast na firemních akcích
  • samostatná obchodní jednání, správa obchodní administrativy
  • spolupráce s projektovými manažery a firemními specialisty

Požadujeme

  • VŠ (nebo SŠ)
  • prokazatelné zkušenosti s prodejem IT řešení
  • schopnost budovat a navazovat dlouhodobé obchodní vztahy
  • orientace v IT problematice (nejlépe v oblasti SW aplikací)
  • zkušenosti z oblasti prezentací a řízení projektů výhodou
  • schopnost vést samostatně úspěšná obchodní jednání
  • profesionální vystupování, komunikační a prezentační dovednosti
  • schopnost získat si důvěru zákazníků, odolnost vůči psychické zátěži
  • strategické, kreativní a pozitivní myšlení
  • samostatnost, odpovědnost, tah na branku
  • beztrestnost a bezúhonnost
  • ochotu se soustavně vzdělávat
  • velmi dobrá znalost anglického jazyka
  • řidičské oprávnění skupiny B (ochota cestovat)

Nabízíme

  • fixní plat a bezlimitní provizní systém, jehož výše je ovlivněna vlastním výkonem
  • možnost osobního rozvoje
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • 5 týdnů dovolené
  • služební automobil i pro soukromé účely
  • firemní akce
  • pružnou pracovní dobu
  • mobilní telefon
  • notebook