DELTA ADVISORY a.s.

IT analytik - banka, Praha, HPP

Pro společnost, která podporuje své klienty v zásadních životních etapách a rozhodnutích hledáme zkušeného IT analytika. Jedná se o tradiční českou bankovní instituci, která prochází velkými změnami a uvítá nyní zkušené profesionály.

Specifikace

  • IT analytik - banka, Praha, HPP
  • typ smlouvy : zaměstnanecký poměr
  • délka smlouvy : Doba neurčitá
  • oblast : Informační technologie ( Project Management, konzultace a analýzy )

Náplň práce

  • identifikace a sběr požadavků
  • funkční a datová analýza
  • analýza dopadů realizace požadavků na systémy a procesy
  • vytváření standardní analytické dokumentace
  • spolupráce s ostatními účastníky pracovního nebo projektového týmu (business analýza, IT architektura, vývoj)

Požadujeme

  • VŠ technického nebo ekonomického zaměření, popř. SŠ s delší praxí
  • praxe na pozici IT analytika alespoň 3 roky (bankovní sektor výhodou)
  • dobré komunikační a prezentační dovednosti
  • znalost UML, zkušenosti s modelováním, ideálně v nástroji EA
  • pokročilá AJ výhodou

Nabízíme

  • zázemí největší stavební spořitelny ČR - příjemné pracovní prostředí bez open space
  • fixní mzda + pravidelné bonusy
  • nadstandardní spektrum zaměstnaneckých výhod
  • možnost odborného a osobnostního rozvoje
  • služby firemní školky a další benefity pro rodiny
  • nástup ihned
  • smlouva na dobu neurčitou