DELTA ADVISORY a.s.

Business Analyst Monitoring IS (40-80.000 Kč) JobID: 868

Pro našeho klienta, úspěšného systémového integrátora s příjemným pracovním prostředím a přátelskou firemní kulturou, hledáme zkušené uchazeče na pozici Specialisty na Monitoring IS.

Specifikace

  • Business Analyst Monitoring IS (40-80.000 Kč) JobID: 868
  • typ smlouvy : zaměstnanecký poměr nebo živnostenský list
  • délka smlouvy : Doba neurčitá
  • oblast : Informační technologie ( Project Management, konzultace a analýzy, Vývoj aplikací a systémů, testing )

Náplň práce

  • Analýza prostředí u zákazníka a její zpracování
  • Realizace služeb monitoringu u zákazníků
  • Snaha zákazníkovi pomoci efektivně spravovat jejich IT
  • Výběr vhodného nástroje, konfigurace/vývoj řešení
  • Úpravy komponentů dle požadavků zákazníka
  • Nastavení dohledu, pomoc s definicí vnitřních procesů u zákazníka
  • Další péče a rozvoj u dodaných řešení
  • Sledování trendů v oblasti monitoringu

Požadujeme

  • Prokazatelné zkušenosti s monitorovacími nástroji
  • Znalost Icinga / Nagios výhodou
  • Schopnost skriptování: Shell / Powershell / Python / bash
  • Linux/Windows na úrovni umožňující instalaci a správu
  • Znalost automatizačních nástrojů (Ansible, Chef)

Nabízíme

  • Spolupráci na HPP/ŽL
  • Garance práce na dlouhodobých projektech
  • Profesní rozvoj a možnost růstu v rámci firmy
  • Odborné vzdělávání, mezinárodně uznávané certifikace
  • Pružnou pracovní dobu
  • Možnost občasného HomeOffice
  • Příspěvek na penzijní/životní připojištění
  • Stravenky