DELTA ADVISORY a.s.

.NET Programátor JobID: 850

Pro našeho klienta, českou SW společnost, se zaměřením na implementace informačních technologií, bezpečnostní analýzy, ochrany informačních systémů a dat a analytické zpracování obchodních procesů hledáme zkušené C#.NET vývojáře.

Specifikace

  • .NET Programátor JobID: 850
  • typ smlouvy : zaměstnanecký poměr nebo živnostenský list
  • délka smlouvy : Doba neurčitá

Náplň práce

  • Vývoj nového aplikačního SW
  • Podíl na analýze a vývoji nových komponent a nové vrze IS v prostředí .NET
  • Spolupráce při analýze a návrhu architektury vyvíjených .NET aplikací
  • C# programování: frontend, backend, SQL, testování, dokumentace
  • Později komunikace se zákazníkem

Požadujeme

  • Minimálně jeden rok komerční praxe s vývojem v .NET nebo VŠ vzdělání v oboru
  • Praktické znalosti a zkušenosti v oblastech:
  • Vývoj aplikací ASP.NET, MVC
  • Vývoj aplikací WinForms, WPF
  • MS SQL Server, T/SQL
  • Minimálně jeden rok komerční praxe s vývojem v .NET

Nabízíme

  • Přátelské prostředí v úspěšné společnosti
  • Možnost odborného i karierního růstu
  • Motivační bonusový systém
  • Technologická i jazyková školení
  • Širokou nabídku zaměstnaneckých benefitů
  • (Stravenky, 5 týdnů dovolené, firemní akce, penzijní připojištění, notebook…)
  • Možnost práce na půl úvazku - vhodné i pro maminky na mateřské