DELTA ADVISORY a.s.

.NET Mentor/Coach JobID: 900

Pro našeho klienta, českou SW společnost, hledáme .NET mentora na 12 dní.

Specifikace

  • .NET Mentor/Coach JobID: 900
  • typ smlouvy : zaměstnanecký poměr nebo živnostenský list
  • délka smlouvy : Doba určitá

Náplň práce

  • Školení junior kolegů v C# - finanční aplikace
  • Spoupráce na novém projekt, se kterým se oddělení bude potýkat
  • Koučování kolegů na pro ně neznámou technologii
  • Vedení týmu cca 1x za týden
  • Projekt - Bodyshop
  • Revize kódu s kolegy
  • Posouvání znalostí juniornějších kolegů
  • Délka spolupráce - cca 3 měsíce

Požadujeme

  • Seniorní znalost .NET
  • 5+ let zkušeností s vývojem v C#
  • Výhodou znalost finančních aplikací
  • Ochota učit kolegy
  • Zkušenost s vedením lidí výhodou

Nabízíme

  • Spolupráce na IČO
  • Motivující finanční ohodnocení