Junior/Senior .NET developer Šumperk - projekty pro zahraniční klienty, přední výrobci automobilů

Hledáme .NET developera pro klienta, který se zabývá vývojem ERP a CRM systémů i individuálních řešení např. pro prestižní světové automobilky, marketingové společnosti nebo známé společnosti z oblasti chemické výroby. Řešení jsou jak desktopová, webová, tak mobilní. Hledáme jak juniorní kandidáty/absolventy, tak seniorní kandidáty.

Je možné i zapojení do architektury řešení, záleží na senioritě kandidáta.

Místo výkonu práce: Šumperk.

  • Junior/Senior .NET developer Šumperk - projekty pro zahraniční klienty, přední výrobci automobilů
  • lokalita : Šumperk, Česká republika
  • typ smlouvy : zaměstnanecký poměr
  • délka smlouvy : dlouhodobě (roky)

Náplň práce

  • Vývoj aplikací pod platformou .NET
  • Analýza a návrh technického řešení
  • Účast na tvorbě architektury aplikací a řešení
  • Administrace a podpora stávajících aplikací
  • Příprava technické dokumentace
  • Komunikace v rámci týmu

Konkrétní náplň práce záleží na senioritě konkrétního kandidáta.

Požadujeme

  • Zkušenosti s vývojem v .NET za využití programovacího jazyka C#, možno i školní praxe
  • Zkušenosti s vývojem webových aplikací pod ASP.NET (MVC) výhodou
  • Zkušenosti s WPF výhodou
  • Zkušenosti s XML, UML výhodou
  • Zkušenosti s SQL a některými DBMS (MS SQL, Oracle apod.) výhodou
  • Znalost AJ na technické úrovni podmínkou (stačí písemná forma) – v rámci projektů bude probíhat komunikace s německými kolegy, je proto nutné se domluvit
  • Výhodou jsou zkušenosti s Design patterns
  • Znalost práce s rutinními podpůrnými nástroji výhodou (systémy pro správu verzí, testovací nástroje apod.)

Nabízíme

  • Práce na zajímavých projektech z různých oborů – automotive, marketing, chemická výroba
  • Pohyblivou pracovní dobu
  • Možnosti dalšího vzdělávání a profesního růstu
  • Smlouvu na dobu neurčitou
  • Příjemný kolektiv a příjemné prostředí
  • Využití anglického jazyka v komunikaci se zahraničními kolegy
  • Možnost seberealizace – např. možnost podílet se na architektuře řešení