.NET Developer - HPP/ŽL, Praha, dlouhodobě, vývoj vlastního SW pro kontaktní centra

Pro českou IT společnost hledáme šikovného kandidáta/ku na pozici junior či senior .NET developer, který/á se bude podílet na vývoji softwaru pro kontaktní centra. Jedná se o vývoj zejména backendové části aplikace. Projekt je dlouhodbý, spolupráce je možná jak formou HPP, tak ŽL. Společnost sídlí v dobře dostupné části Prahy.

  • .NET Developer - HPP/ŽL, Praha, dlouhodobě, vývoj vlastního SW pro kontaktní centra
  • typ smlouvy : zaměstnanecký poměr
  • délka smlouvy : dlouhodobě (roky)

Náplň práce

  • Analýza a vývoj vlastního softwaru pro kontaktní centra v prostředí .NET (za využití C#)
  • Vývoj nových funkcionalit + customizace a upgrady
  • Možnost podílet se na architektuře řešení
  • Týmová práce, ale i prostor pro seberealizaci
  • Tvorba dokumentace

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání (technický směr výhodou)
  • Praktické zkušenosti s .NET – C#
  • ASP.NET, ASP.NET MVC, MS SQL, WinForms, WPF, HTML 5, CSS3
  • Znalost Visual Studia
  • Chuť učit se nové věci
  • Znalost angličtiny na technické úrovni
  • Analytické myšlení a proaktivní přístup
  • Zodpovědnost

Nabízíme

  • Jsme stabilní česká IT společnost
  • Nástup dle dohody, možný ihned
  • Možný homeoffice dle domluvy
  • Možnost postupu na Team Leadera
  • Možnost pracovat i na jiných projektech v rámci společnosti