DELTA ADVISORY a.s.

Proč s námi spolupracovat

Dlouhodobá partnerství

Zakládáme si na budování dlouhodobých partnerství. S našimi kandidáty se snažíme pracovat dlouhodobě a průběžně. Kandidát pro nás nepředstavuje pouze jednorázovou zkušenost při obsazování jedné konkrétní pozice. Při jakékoli nové poptávce klienta zvažujeme prioritně kandidáty, se kterými již v minulosti, a to jak nedávné, tak vzdálenější, proběhl jakýkoli kontakt. 

Individuální přístup a profesionalita

Kandidáti pro nás nepředstavují pouhý výčet pracovních zkušeností a odborných znalostí v životopise. Snažíme se o individuální přístup. 

Profesionalita je pro nás na prvním místě. Náš tým, který je složen z odborníků s více než desetiletou praxí v recruitmentu, v manažerských a seniorních pozicích, na straně agentury i klienta v oborech IT, financí, sales & marketingu, administrativních a back office pozic, engineeringu, přistupuje ke každému klientovi i kandidátovi individuálně, s ohledem na jejich aktuální potřeby a očekávání.

Komplexnost

Uvědomujeme si, že na trhu neexistuje pouze jeden typ pozic. Zároveň jsme si vědomi toho, že potřeby a očekávání našich kandidátů jsou různé. Proto se snažíme o komplexní nabídku pozic, a to jak zaměstnaneckých pracovních poměrů, tak dlouhodobých a krátkodobých kontraktů. Do naší nabídky vyhledáváme pozice v rámci České republiky i v zahraničí.

Něco navíc

Jsme si vědomi toho, že hledání nového pracovního uplatnění není jednoduché. Ve většině případů se jedná o zásadní životní situace. Snažíme se o to, aby naši kandidáti i v takovéto chvíli pocítili naši přidanou hodnotu. Samozřejmostí je pro nás osobní kontakt a poradenství v průběhu celého procesu recruitmentu, poskytování poradenství při úpravě životopisu a coaching pro účast na pohovorech u klientů.